Sevgili Bulma Büyüsü

Büyü yöntemi ile istediğiniz insanın duygu ve düşüncelerini değiştirebilir, amacınıza yönelik hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden aşk büyüleri genellikle en çok tercih edilen büyülerden biridir. Aşk büyüleri insanların sevdiklerine kavuşabilmeleri için tercih ettikleri mistik bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişinin size karşı bir şeyler hissetmesini sağlayabilirsiniz. Büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kısa sürede etkisi kişi üzerinde görülür. Kişiler bu tarz güçlü büyüleri kesinlikle kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Bu büyünün yapımı kolay gibi görünse de kişiler mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Sevgili bulma büyüsü medyuma gidilerek yapıldığında çok daha etkili olacaktır.

Sevgili Bulma Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapım şekli kısmet açma büyüsü ile hemen hemen aynıdır. Gene bu büyü için de kişi üzerine medyum üç harfliler yardımı ile bir muska yazacaktır. Bu muska sayesinde kişinin anında yıldızı yükselir ve karşı taraf tarafından fark edilir bir hale gelir. Bu şekilde büyü kişinin üzerine etki ettiği sürece kişi sevgili bulacaktır. Kişinin bu kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayabilmesi için muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini göstermeye devam eder. Sevgili bulma büyüsü  devamlı olarak etki etmesi için büyünün hiçbir şekilde kaybolmaması ve açılmaması gerekmektedir.

Sevgili Bulma Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir etki etme süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa sürede sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin uzatılması için tekrar yapılması gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka bu sevgili bulma  büyüsü tekrar aynı medyuma giderek tesir süresi sona ermeden önce yeniletmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişinin kısmeti açık olacak ve sevgilisi ile ilişkisine devam edecektir. Aksi taktirde kişinin üzerindeki büyü etkisi geçeceği için hayatındaki kişi de  kişiyi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir etme süresinin takip edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz.  Mutlaka tesir süresi bitmeden büyüyü yeniletmelisiniz.

 

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir