Vefk Çeşitleri

Vefk Çeşitleri

Vefkler, genellikle rahmani niyetler ile yapılan özel manevi uygulamalardır. Muskalar ile benzer özellikleri bulunan vefklerin, muskalar ile karıştırılmaması çok önemlidir. Çünkü vefkler ve muskalar benzer yönlere sahip olsa da birbirinden tamamı ile farklı şeylerdir. Vefk çeşitleri, manevi enerjilerin yönlendirilmesi ile gerçekleşmektedir.

Muskaların ise manevi bir yönü yoktur, muskalar inanca ve duaya bağlıdır. Vefklerin ise rahmani dualar ve tılsımlı cümleler ile hazırlanır ve manevi enerjilerin yardımı ile gerçekleşir. Belli vefk işlemleri ulvi varlıkların yardımı ile istenen sonuçları vermektedir. Bu işlemlerin muskalardan farklı olduğunu şimdi anlıyorsunuzdur. Bu farkı unutmamalı ve iki işlemi birbiri ile karıştırmamalısınız.

Vefk Ne Amaçla Yapılabilir

Vefk yaptırmak isteyenler vefk çalışmalarının hangi amaçlar ile yapılabileceklerini bilmek isterler. Vefklerin kötü niyetler ile yaptırılmadığını söylemeliyiz. Kötü niyetler ile yapılabilirler, fakat kötü niyet vefkleri kuvvetsiz etkilere sahip oldukları için tercih edilmemektedir. Vefklerin rahmani niyetler ile yapılması ise kuvvetli etkiler gösterecektir.

Bu nedenle vefk çalışmaları rahmani niyetler ile yaptırılırlar. Vefk yaptıranların tercihi de bu yönde olmaktadır ve birçok insan vefkleri rahmani veya iyi niyetler güderek yaptırır. Vefklerin rahmani bir şekilde aşık etme, bağlama, kısmet açma, şifa verme, huzur verme, bereket açma ve bu gibi birçok niyetle yapılması mümkündür. Saydıklarımız en sık tercih edilen vefk çalışmalarıdır. Ancak vefklerin yapılış amaçları bu saydıklarımız ile sınırlı değildir.

Vefk Nasıl Yapılır

Vefkler hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de vefklerin nasıl yapıldığıdır. Vefk çeşitleri ile istediği sonuçlara ulaşmayı uman kişiler, bu işlemleri kendi başlarına nasıl yapacaklarını araştırırlar. Fakat internet üzerinde bulacağınız vefk yapım talimatları size hiçbir fayda sağlayamayacaktır.

Vefkler kişiye özel hazırlandıkları zaman istenen sonuçları verebilen işlemlerdir. Bir başkasının kendisi için ve kendi niyeti için hazırlattığı vefki siz kullanırsanız işlem tutmayacaktır. Tutmasını istiyorsanız uzman bir medyum hoca ile iletişime geçerek kendinize özel vefk hazırlatmanız gerekecektir. Doğru medyum seçimini yaparsanız istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Doğru medyumu seçebilmek için daha önce vefk yaptırmış kişilerin yorumlarına göz atabilirsiniz.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir